• İstanbul cilt bakımı

  İstanbul Cilt Bakımı

  İster aynaya bakalım ister karşımızdaki insana, onun ilk gördüğümüz yeri yüzüdür. Güzel bir yüze sahip olan insanlar uzun yıllardan beri her zaman, aşk sanat ve arkadaşlık konusunda insanlar için önemli bir ölçüt olmuştur. İnsan için bu kadar önemli olan bir bölgenin dış etkenlerden gelen travma tik durumlar ve dengesiz hava koşulları ile karşı karşıya olması da ne yazık ki insanlar için zor bir durum ortaya çıkarmaktadır. Bakımı son derece önemli olan cilt bölgesinin daha güzel görünmek için esas yol olduğu da unutulmamalıdır.

 • İstanbul Solaryum SPA El Ayak Bakımı

  istanbul spa

  İstanbul, Türkiye nin en büyük ve kalabalık şehri olmasının yanında Dünyanın da sayılı büyük şehirleri arasındadır. Ekonomik ve istihdam bakımından da oldukça geniş imkânlara sahip olan bu şehirde yaşamak bile başlı başına bir sanattır. Bu şehirde yaşayan herkesin de stres ve negatif elektrik bakımından ne kadar yüklü olduklarını tahmin etmek hiç de zor değildir. Onun için şehir halkının biraz olsun kendine zaman ayırması ve bu stresten kurtulmanın yollarını araması gereklidir. İstanbul solaryum spa el ayak bakımı yaptırmak aslında insanları aradığı en iyi rahatlama yoludur. Üzerindeki stresi ve negatif yükü atmakla kalmayıp temizlik ve bakım hizmetlerinden de yararlanmak insanlar için son derece önemli bir hizmettir.

 • İstanbul Zayıflama Merkezi

  istanbul zayıflama

  Günümüzde kilo insanların başlı başına bir sorunu olmaya başlamış en önemli konulardan bir tanesi olmuştur. Öncelikle ilk belirteceğimiz husus 20 kilo fazlanız varsayımında bulunursak estetik sektöründen bir beklenti içinde olmanız yerine, sıkı bir diyetisyen kontrolüne girmeniz ilk tercihiniz olmalıdır.Kilo vermek ve zarif görüntü almak uğruna sıkı bir diyet ve yoğun bir fitness programının birçoğumuzun hayatına yön verdiği şu günlerde, hâlâ inatla yok edemediğiniz bölgesel fazlalıklardan kurtulmak için yöntemler olduğunu unutmayalım. En kısa zamanda yanıtlar bulabileceğimiz, bölgesel zayıflama metodları mevcut. 

 • İstanbul Güzellik Salonu

  İstanbul Güzellik Salonu

  İstanbul Güzellik Merkezi

  Bin yıllardır insan hep daha güzel olmanın yollarını aramış ve bu konuda sürekli çalışmalar yapmaktan geri durmamıştır. Eski zamanlardan günümüze kalan resimlerde ve minyatür çalışmalarında bunu açıkça görebiliriz. Aslında her bayan yaradılış itibarı ile zaten oldukça güzeldir fakat bu güzelliği de ortaya çıkarabilmek ...

 • Akne Nedir?

  Akne Nedir?

  Halk arasında "sivilce" adı ile bilinen akne en sık karşılaşılan cilt problemidir. Her 100 yetişkinin 85'i bir dönem bu problemle karşılaşır, 15'inde ise tedavisi güç bir hal alır. Akne ciltte bulunan yağ bezleri hastalığıdır. Normalde bu bezlerin salgıladığı yağın, deri yüzeyine gelişini sağlayan kanal yoğunlaşmış bir yağ kütlesi sebebi ile tıkanır. Aknenin temel nedeni ise bu tıkanmadır.