Göğüslere Hacim Kazandırır, Destekler ve İlk Seansta 1cm Dikleşme Sağlar

 

 Göğüslere Hacim Kazandırır

 


Göğüslerde meydana gelen deformasyonları sağlığınızı riske atmadan  son derece sağlıklı , doğal ve etkili bir biçimde gidermek mümkündür.


Kişinin göğüs büyüklüğü , yaşı ve deformasyon derecesi belirlendikten sonra ilk önce 8 seans yoğun bir şekilde ürünlerle bakım yapıyoruz. Özel masaj teknikleri ile uygulanan hücre yenileyici ve sıkılaştırıcı bu ürünler göğüs dokusunun canlanmasını ve dirileşmesini sağlıyor.


8 seans süresince ayrıca özel bir cihazla özellikle boyun ve dekolte kaslarını çalıştırarak göğsü taşıyan bağ dokusunu kaldırıyor ve kür sonucunda sağlıklı bir şekilde diri ve dik göğüslere kavuşmanıza yardımcı oluyoruz.

Bu bakımlar göğüs ve dekolte  bölgesini destekler, pürüzsüzleştirir ve sıkılaştırır. Aynı zamanda bakım yapılan bölgenin narinliğini korur. Göğüs metabolizmasını aktifleştiren hacim kazandırıcı etkiyi sağlar.Cilt sıkılığını ve elastikiyetini arttır. Cildin çok daha ince ve dirilik kaybının daha fazla olduğu bu özel bölgede,  gevşekliğe karşı büyük bir silahtır.


Böyle bir programa katılmak için göğüslerinizin deforme olmalarını beklememize gerek yoktur.Tıpkı cilt bakımı yaptırır gibi ayda bir kez özel ürünler kullanılarak yapılan göğüs bakımına katılmanız ileride yaşayacağınız problemlerin önlenmesini sağlar.
Tedavi Programı:  Bu ürünler ile haftada 1-2  kez  8-10 seanslık salon bakımı uygulanabilir.

 

Göğüs liftingi etkili tüm makine uygulamaları ile birlikte kullanılabilir. Etkili ve kalıcı sonuçlara ulaşabilmek için, destekleyici ev ürünü düzenli olarak kullanılmalıdır.